Zapisz się do newslettera

Podaj swój adres e-mail:


Akcesoria

Poza kolekcją oryginalnych akcesoriów Ducati prowadzimy dystrybucję i sprzedaż akcesoriów innych marek.

Każdy Ducatista znajdzie dla siebie coś, dzięki czemu jego motocykl nabierze wyjątkowego wyglądu i ciekawego brzmienia.

Polecamy oryginalne akcesoria Rizoma których jesteśmy oficjalnym dealerem w Polsce, zapraszamy na naszą stronę sklepu Allegro gdzie prezentujemy wszystkie dostępne produkty Rizoma. Kupując u nas, masz pewność, że towar wystawiony na aukcji zawsze znajduje się w naszym magazynie a czas oczekiwania na zakupioną część ograniczony jest do minimum.
Jeżeli jakiegoś towaru nie posiadamy na magazynie, zawsze możemy go dla Ciebie zamówić, wówczas czas oczekiwania na zamówione produkty jest zależny od tego, czy dany produkt jest dostępny u producenta.TERMIGNONI - Wydechy mistrzów świata widoczne nie tylko na torach wyścigowych ale również w motocyklach szosowych. Założona w 1969 roku przez Luigi Termignoni firma produkująca kompletne układy wydechowe do motocykli zdążyła już zaznaczyć swoja obecność na rynku. OD roku 2011 firma skutecznie promuje swoje produkty nie tylko dla motocykli racingowych ale również zadbała o motocykle służące do codziennego użytkowania.
Liczne sukcesy sportowe potwierdzają jakośc produktów Termignoni. Do głównych sukcesów można zaliczyć Mistrzostwo Świata Moto GP 2005, 2008 i 2009 (Valentino Rossi - Team Yamaha), Mistrzostwo Świata Moto GP 2007 (Casey Stoner - Ducati Marlboro Team) i wiele innych w wyścigach SBK, Paryż Dakar, Bol D'Or.
W naszej ofercie znajdziecie układy wydechowe do najpopularniejszych modeli motocykli turystyczno-sportowych jak również dzięki oficjalnemu kanałowi dustrybucji Ducati zakupić najwyższej klasy układy wydechowe do motocykli rodem z Bolonii.
Od grudnia 2011 roku jesteśmy oficjalnym dystrybutorem wydechów tej marki w Polsce.


GPR - produkuje szeroką gamę ekskluzywnych wyrobów sprzedawanych wyłącznie przez naszych największych internetowych dystrybutorów, po to by zaoferować naszym klientom unikalne produkty w najlepszych cenach.
Wszystkie wyroby są oryginalnymi produktami marki G.P.R. (nawet jeśli z jakiegoś powodu nie są obecne w katalogu), są kompletne, z załączoną gwarancją producenta i gwarantują wysoką jakość produktu. Większość wydechów tego producenta można zakupić w naszym sklepie internetowym.


BELL - firma Eurorider w grudniu 2011 dołączyła do grona oficjalnych dystrybutorów marki Bell w Europie. Ponownie mamy zaszczyt pracować z marką o ponad 50-cio letniej tradycji w produkcji kasków motocyklowych. Kaski tej firmy chronią głowy nie tylko zawodowych kierowców wyścigów samochodowych i motocyklowych, od wielu już lat zapewaniają najwyższy poziom bezpieczeństwa każdemu użytkownikowi. Kaski tej marki od wielu lat uzyskują najwyższe noty w bardzo restrykcyjnych testach bezpieczeństwa kaskow - Sharp. Poza gwarancją bezpieczeństwa kaski Bell to również niepotwarzalna grafika i styl, w większości nawiązująca do serii klasycznych kasów spred wielu lat ale w ofercie znajują się również grafiki na miarę dzisiejszych czasów i wymagań kierowców.


CNC RACING - Kolejny z producentów, którego Eurorider reprezentuje na rynku polskim. Efekty pracy nad wprowadzaniem kolejnych produktów do Waszych Ducati można śledzić na bieżąco w naszym sklepie internetowym.

 

OXFORD - seria akcesoriów motocyklowych, które są niezbędnym elementem wyposażenia motocykla oraz motocyklisty. Firma Oxford jest liderem wśród firm w Wielkiej Brytanii produkujących akcesoria motocyklowe i jedną z najbardziej rozpoznawanych marek w Europie. Największą popularnośc przyniosły firmie tekstylne sakwy i kufry boczne do motocykli ale wraz z rozwojem dołączyły dziesiątki produktów które zawojowały rynkiem akcesoriów motocyklowych..

Marki

>> Ducati
>> Ducati Bikes
>> Scrambler
>> KTM
>> MV
>> Moto Guzzi
>> Piaggio
Grupy

>> Choppery / Cruisery
>> E-Ride
>> Enduro
>> Freeride
>> Klasyczne
>> Motocykle pojemności 125
>> MX
>> Naked Bike'i
>> Rower
>> Skutery
>> Sportowe
>> Sports Tourer
>> Supermoto
>> Szosowo-turystyczny
>> Turystyczne
Kontakt

Julita Waloszek i Jakub Fabirkiewicz
NIP: 937-266-46-75
biuro@eurorider.pl

43-301 Bielsko-Biała
ul. Żywiecka 191

tel.+48 33 8654321
fax.+48 33 8122242
mobile+48 604 098 912

40-318 Katowice
ul. Zimowa 41

tel. +48 32 256 00 95
mobile +48 604 099 297