Zapisz się do newslettera

Podaj swój adres e-mail:


DIAVEL DIESEL LIMITED EDITION
Marka:
Grupa:
Naked Bike'i
Cena:
110 900 PLN
Stan: NowyRok produkcji: 2017

 NIE OGLĄDAJ SIĘ ZA SIEBIE
To hasło przyświecało całemu projektowi kooperacji marki Ducati i Diesel. Znany ze swojego charakteru Diavel otrzymał od Diesla wyjątkowy, steampunkowy sznyt. Surowa blacha, widoczne spawy i łączenia, skórzana kanapa i wiele mniejszych detali, w połączeniu z dzikością Diavela tworzy motocykl dla wybranych, dla zdecydowanych ludzi którzy doskonale wiedzą czego chcą od życia i swojego motocykla.

Ekskluzywność całej serii oraz jej charakter podkreśla liczma wyprodukowanych sztuk - 666. Każdy z Diaveli Diesel będzie zaopatrzony w znamionową tabliczkę z indywidualnym numerem tej krótkiej serii.

CIEMNA STRONA MOCY
Design tego motocykla nawet bez pierwiastka dodanego przez projektantów Duesel wyznacza nowe standardy piękna, innowacji i wyrafinowania. W nim właśnie zawarta jest kwintesencja filozofii Diavel’a – potężny silnik Testastretta, dysponujący wielką mocą i momentem obrotowym, łatwość i poręczność prowadzenia oraz niespotykany charakter.

Osiągi tego motocykla, dla innych producentów, to nieodkryta dotąd przestrzeń kosmiczna. Przyśpieszenie do 100km/h w 2,8 sekundy, to nieosiągalny wynik dla wielu maszyn stricte sportowych. W nadzorowaniu całej tej potęgi pomaga kilka trybów pracy silnika, ABS i system kontroli trakcji DTC.

Każdy kto miał przyjemność poznać ten motocykl, wie że Ducati osiągnęło to, co nieosiągalne, że połączyło wodę, z powietrzem i ogniem, że Diavel Diesel powstał dzięki magii i tajemnej wiedzy którą dysponuje jedynie zespół projektantów Ducati i Diesel.

Silnik:Testastretta 11°, 2-cylindrowy w układzie L, 4 zawory na cylinder, rozrząd desmodromiczny, chłodzony cieczą
Pojemność:1198
Średnica x skok tłoka:106 x 67,9 mm
Moc maksymalna:119 kW (162 KM) przy 9250 obr/min
Moment obrotowy:130,5 Nm przy 8000 obr/min
Skrzynia biegów:6 biegów
Sprzęgło:Mokre, wielotarczowe, z funkcją antyhoppingu, sterowane mechanicznie
Rama:Stalowa, rurowa, kratownicowa
Rozstaw osi:1580 mm
Wysokość siedzenia:770 mm
Zawieszenie przód:50 mm widelec Marzocchi upside down z pełną regulacją, golenie z pokryciem DLC
Koło przód:Pirelli Diablo Rosso II 120/70 ZR17
Zawieszenie tył:Amortyzator Sachs z progresywnym układem dźwigni, regulacją tłumienia odbicia oraz napięcia wstępnego. Jednoramienny wahacz aluminiowy
Koło tył:Pirelli Diablo Rosso II 240/45 ZR1
Hamulce przód:Brembo Monobloc 4-tłoczkowe zaciski, z Bosch ABS w standardzie, tarcze 320 m
Hamulce tył:265 mm tarcza, 2-tłoczkowy zacisk, Bosch ABS
Pojemność zbiornika paliwa:17
Waga „na sucho”:210
Gwarancja:2 lata

Zawartość treści umieszczona na stronie internetowej służy jedynie celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz opisu towaru ani zapewnienia w rozumieniu art. 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej. Wszelkie uzgodnienia właściwości i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży.
Marki

>> KTM
>> Ducati
>> Scrambler
>> Ducati Bikes
Kontakt

EURORIDER S.C.
ul. Zimowa 41
40-318 Katowice

tel. +48 32 256 00 95
e-mail: biuro@eurorider.pl

NIP: 937-266-46-75

Polityka prywatności